Kampus Bestari Jaya

  • Pengurusan HEP

  • tnc hep

    Prof. Dr. Shaharuddin B. Badaruddin
    Naib Presiden/ Timbalan Naib Canselor HEP
    +603 5522 3404
    Email : pmshahar@unisel.edu.my

    DSC_0871

    En. Amidi B. Abdul Manan
    Dekan HEP
    +603 32805065
    Email : amidimanan@unisel.edu.my

    990006

    En. Zulfikri B. Mohamed Kamil
    Timbalan Pendaftar/Ketua Kaunselor
    +603 32805031
    Email : zulfikri@unisel.edu.my

  • Pusat Latihan dan Pembangunan Aktiviti Pelajar (PLPAP)

    alhafiz

     

    En. Muhammad Al Hafiz Bin Abdul Rahaman
    Penolong Pendaftar
    +603 32805065
    Email : alhafiz@unisel.edu.my

    121342

    En. Moktar Dahari Bin Dawe
    Penyelia
    +603 32805069
    Email : moktar87@unisel.edu.my

     

    En. Ibrahim B. Junaidi
    Pembantu Tadbir
    +603 32805065
    Email : ibrahim@unisel.edu.my

  • Pusat Sukan

    030171

    Dr. Mohd Norazwan B. A. Bakar
    Pengarah
    +603 32805032
    Email : mohdnorazwan@unisel.edu.my

    151457

    En. Mohd Anuar B. Husin
    Penolong Pegawai Sukan
    +603 32805092
    Email : husinanuar@unisel.edu.my

     

    En. Masmuni B. Amat
    Pembantu Sukan
    +603 32805091
    Email : masmuni@unisel.edu.my

  • Pusat Industri Seni Budaya Kreatif

    080887

    En. Mohd Fadly B. Abd Malek
    Pembantu Tadbir
    +603 32805130
    Email : fadlymalek@unisel.edu.my

    050476

    En. Md Az-Zukhruffirdauz B. Kamaruddin
    Pembantu Tadbir
    +603 32805130
    Email :

  • Pusat Kaunseling

    111192

    Pn. Masnita Bt Md. Idros
    Kaunselor ((KB 02080)
    +603 32805148
    Email : masnita@unisel.edu.my

    060499
    Pn. Zulaiha Bt Moner
    Pembantu Tadbir
    +603 32805036
    Email : zulaiha@unisel.edu.my

    050474

    En. Mohamad Sofyan B. Razali
    Pembantu  Tadbir
    +603 32805036
    Email : ibnuansar@unisel.edu.my

  • Pusat Pelajar Antarabangsa

     

    azlina

    Pn. Azlina Bt Azizan
    Penolong Pendaftar
    +603 32805046
    Email : azlinaaz@unisel.edu.my

    121339

    En. Muhammad Firdaus B. Abdul Hamid
    Penyelia
    +603 32805047
    Email :m.firdaus@unisel.edu.my

    080919

    Pn. Zaimah Bt Azmi
    Pembantu  Tadbir
    +603 32805063
    Email : zaimah@unisel.edu.my

    101064

    En. Ahmad Shahnon B. Mohamed Aris
    Pembantu  Tadbir
    +603 32805063
    Email : shahnon@unisel.edu.my

  • Pusat Jaringan Komuniti (COMNET)

    060572

    En. Izwan Suhadak Bin Ishak
    Pengarah
    +603 32805097
    Email : izwan@unisel.edu.my

    IMG_0003

    En. Jaswendy B. Jaswir
    Pembantu tadbir
    +603 32805098
    Email : jaswendyjaswir@unisel.edu.my

  • Unit Pentadbiran dan Disiplin

    050434

    Pn. Norhasanah Bt kairoji
    Penyelia
    +603 32805055
    Email : norhasanah@unisel.edu.my

    050320

    Pn. Norzilawati Bt Hamzah
    Penyelia
    +603 32805030
    Email : norzila@unisel.edu.my

    050333

    En. Razali Bin Mansor
    Pemandu
    +603 32805030
    Email : razali0267@unisel.edu.my

  • Unit Kebajikan

    norsianti

    Pn.Norsianti Binti Taib
    Penolong Pendaftar Kanan
    Email : norsianti@unisel.edu.my

    safura

    Pn. Safura Binti Mohamed Aris
    Penolong  Pendaftar
    Email : safura@unisel.edu.my

     

    En. Mohd Mahyuddin B. Munajap
    Pembantu Tadbir
    +603 32805090
    Email : ayud@unisel.edu.my

    050461

    Pn. Rodiana Bt Mukhairi
    Pembantu Tadbir
    +603 32808281
    Email : nana@unisel.edu.my

  • Unit Penginapan Luar Kampus

    fairuz

    En.Mohammad Fairuz Bin Bukari
    Ketua Unit
    Email : fairuz@unisel.edu.my