Kampus Shah Alam

 

  • Pengurusan HEP

    tnc hep

    Prof. Dr. Shaharuddin B. Badaruddin
    Naib Presiden/ Timbalan Naib Canselor HEP
    +603 5522 3404
    Email : pmshahar@unisel.edu.my

    DSC_0871

    En. Amidi B. Abdul Manan
    Dekan HEP
    Email : amidimanan@unisel.edu.my

    990006

    En. Zulfikri B. Mohamed Kamil
    Timbalan Pendaftar/Ketua Kaunselor
    +603 5522 3404
    Email : zulfikri@unisel.edu.my

    020105

    En. Mohd Nor B. Hashim
    Penolong Pendaftar Kanan
    +603 5522 3478
    Email : mohdnor@unisel.edu.my

  • Pusat Latihan dan Pembangunan Aktiviti Pelajar (PLPAP)

    alhafiz

     

    En. Muhammad Al Hafiz Bin Abdul Rahaman
    Penolong Pendaftar
    +603 5522 3479
    Email : alhafiz@unisel.edu.my

    PUTERI

     

    Pn. Puteri Wirda Syuhada Binti Hanan
    Pembantu Tadbir
    +603 5522 3596
    Email : puteriwirda@gmail.com

  • Pusat Seni Budaya Kreatif

    101039

    En. Adzrin B. Adam @ Affix Zulkarnaen  Adam
    Pegawai Kebudayaan
    +603 5522 3521
    Email : adzrinadam@unisel.edu.my

  • Pusat Kaunseling

    151480

    Cik Nor Helwa Binti Sansuri
    Kaunselor (KB 05899)
    +603 5522 3463
    Email : helwa@unisel.edu.my

  • Pusat Pelajar Antarabangsa

    azlina

    Pn. Azlina Bt Azizan
    Penolong Pendaftar
    +603 55223465
    Email : azlinaaz@unisel.edu.my

    090956
    Pn. Alpisah Bt Md Rokip
    Pembantu Tadbir
    +603 55223465
    Email : alpisah@unisel.edu.my

  • Pusat Jaringan Komuniti (COMNET)

    060572

    En. Izwan Suhadak Bin Ishak
    Pengarah
    +603 5522 3420
    Email : izwan@unisel.edu.my

    meor

    En. Meor Mohd Kamil Bin Hj. Amirrudin
    Penolong Pendaftar
    +603 5522 3420
    Email : meor@unisel.edu.my

    mismaliza

     

    Pn. Mismaliza Binti Khamis
    Penyelia
    +603 5522 3420
    Email : mismaliza@unisel.edu.my

  • Unit Pentadbiran dan Disiplin

    masitoh

     

    Pn. Masitoh Binti Mohd Daud
    Penyelia
    +603 5522 3521
    Email : masitoh@unisel.edu.my

    saiman

     

    En. Saiman Bin Kamin
    Penyelia
    +603 5522 3521
    Email : saiman@unisel.edu.my

  • Unit Kebajikan

     

    091026
    Pn. Saidatun Nadiah Binti Mohd Noh
    Penolong Pendaftar
    +603 5522 3464
    Email : nadiah@unisel.edu.my

     

    DSC_0281

    Pn. Dewi Sumanti Binti Mohd Ibrahim
    Penyelia
    +603 5522 3521
    Email : dewi@unisel.edu.my